O nás

S tradíciou od roku 1992 sme jedna z prvých špecializovaných firiem v oblasti dodávky a montáže sadrokartónových systémov, tepelných izolácií a osvetlenia. V súčasnosti sa naše portfólio rozšírilo o realizáciu akustických stropov a stien, ktoré výrazne prispievajú k celkovému komfortu interiéru. Sme stabilný a spoľahlivý partner pri realizácií Vašich predstáv, realizátor, ktorý už o svojich kvalitách presvedčil množstvo spokojných zákazníkov.

Naše skúsenosti najlepšie deklaruje množstvo referencií, ktoré zahŕňajú široké spektrum interiérov od menších rodinných domov, luxusných priestorov víl, hotelov cez obchodné domy až po rozsiahle výrobné haly a polyfunkčné objekty, či wellness centrá a ktoré vytvárajú z našej spoločnosti flexibilného partnera.

Pravidelne sa vzdelávame, čoho dôkazom je množstvo získaných odborných certifikátov. Na dosiahnutie vysokej kvality používame len preverené materiály od renomovaných výrobcov. Postupne investujeme do nových technológií, vďaka čomu disponujeme najkvalitnejším technickým vybavením na trhu. Úspešne sme zvládli množstvo neštandardných požiadaviek zákazníkov. Preto sme presvedčení, že dokážeme naplniť aj tie vaše predstavy.